KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11576071
nr 1157 6071
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, Hörnan Odengatan / Sveavägen, 1902, motivet: 41x62
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:52:13
19/1 19:18:13
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm